Být sama sebou...

20. února 2012 v 22:13 | ľAngie
Na začátek bych možná měla zdůraznit, že muži jsou už od pravěku lovci-samci a prvořadým úkolem jejich, je ochraňovat nás ženy nemohoucí, slabé a hloupé. My jsme ty, které mají udržovat pomyslné teplo domova. Máme být dokonalé, načinčané, sexu chtivé, a to že to šíleně připomíná utopii je vedlejší - vy chlapi děláte jako by emancipace neexistovala!

Až tohle bude nějaký chlap číst, naprosto nebude souhlasit. Nejspíš taky řekne, že to jsme právě my uzurpátorky, které nenechají chlapa chvíli vydechnout. Ale co my ženy, které jsme samostatné, dekadentní a tvůrčí duše? Ženy, které není jednoduché zabavit a ani s nimi vydržet, a už vůbec není jednoduché zahrávat si s jejich city. Žádáme tak moc, když chceme být chvíli samy sebou?

Na tohle téma mě přivedli muži z mého okolí. SMS zprávy s podtextem citového vydírání mě vedou k naprosté znechucenosti a citové vyprahlosti. Muži, uvědomte si, že pokud se naše klícka zmenší pod únosnou hranici, budeme hledat únik ven. Ani nemrknete okem a my budeme sedět v baru s úplně cizím chlápkem, kterého naprosto nezajímá, kdy půjdeme domů nebo proč ještě není uvařeno.

Netrvá to pak ani půl hodiny a my samy se divíme, jak můžou být ty kalhotky dole tak rychle. Pocity viny? Osamocení nebo prázdnota?? Dostaví se! Samozřejmě až po tom úžasném sexu, při němž nemyslíte na nic jiného, než jak si ho pořádně užít. A najednou je mnohem těžší si představit, co s takovým otrokářem...
Na závěr jen malá rada pro muže. Zkuste někdy zatnout zuby a vydržet své výstřední, trochu emancipovanější ženy, které jsou někdy k nevydržení, ale rozhodně k pomilování :). Koukejte se smířit s tím, že nosíme kalhoty a krátké účesy, dokážeme dělat téměř stejnou práci jako vy a někdy holt máme na výplatní pásce více. A přísahám, že když to uděláte, budete žít šťastně až do smrti.

Ukažte těm svým mrškám svou "lepší" stranu - ať příště mají také o čem přemýšlet.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dubious cat Dubious cat | Web | 20. února 2012 v 22:22 | Reagovat

viva la révolution! Jop, vydíravé sms, to je hnus velebnosti! Trestuhodné a nedekadentní...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama